Ewa Wilmanowicz
Mówca, konsultant, doradca zarządów.
Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.
Wykładowca akademicki, instruktor CSWOT.
Absolwentka Universite d’Angers i UMK.
Autorka książek:
„Osobista reputacja - jak budować markę w dobrym stylu”.
"Wpływowy menedżer. Strategie budowania przywództwa i reputacji."
Slider

Co wyróżnia Ewę jako mówcę?
Slider

Praktyczne doświadczenie

Ewa swoje wystąpienia przygotowuje w oparciu o własne doświadczenia z indywidualnej pracy z klientami i ich osobistą reputacją.

Obrazowe historie

Wszystkie przemówienia Ewy charakteryzują porównania ważnych procesów i zależności biznesowych do znanych wszystkim sytuacji z życia codziennego, dzięki czemu publiczność utożsamia się z przekazem i lepiej go zapamiętuje.

Kobiecy Punkt Widzenia

Męska publiczność docenia doświadczenie Ewy w pracy z przedsiębiorcami, natomiast do kobiet Ewa skutecznie trafia ze swoim przekazem poprzez typowo kobiece historie i porównania.

Pokolenie Y

Ewa jest jednym z najmłodszych w Polsce profesjonalnych mówców. Łączy zatem dojrzałość biznesową i życiową z doskonałym zrozumieniem sposobu myślenia i potrzeb młodych pracowników.

Dostosowanie do branży

Ewa posiada doświadczenie w budowaniu reputacji w kilkunastu różnych branżach, dzięki czemu z łatwością w swoich przemówieniach odwołuje się do specyfiki branży budując w ten sposób świetne porozumienie z publicznością.

Aktywność życiowa

Ewa jest żywym przykładem, że nie warto odkładać życia na później. Jest absolwentką polskiego i francuskiego uniwersytetu, regularnie podróżuje, aktywnie działa w organizacjach pomocowych i społecznych.

Doświadczenie na scenie

Mimo młodego wieku Ewa posiada 10- letnie doświadczenie w pracy na scenie i przed kamerą. Początkowo prowadząc wywiady, potem jako trener i mówca w branży logistyki i handlu międzynarodowego, a następnie marki osobistej - obecnie w obszarze reputacji osobistej i organizacji.

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Image is not available

Ewa Wilmanowicz jest profesjonalistką w każdej dziedzinie, od wizerunku własnego, poprzez wystąpienia publiczne, po wysoką kulturę osobistą i kulturę słowa. Jest niekwestionowaną ekspertką, z szeroką wiedzą na temat budowania marki własnej.

Ewelina Rozpara
Communication Manager VIVE GROUP
Image is not available

Ewa występowała jako ekspert podczas konferencji organizowanych przez 360 SBC pod patronatem merytorycznym Brian Tracy International i była jednym z najlepiej ocenianych Mówców. Każdorazowo współpraca przebiegała na najwyższym poziomie komunikacji, kultury i etyki biznesowej, terminowości czy rzetelności.

Kamil Romel - Sambor
CEO Smart Business Consulting
Image is not available

Miniony Festiwal 2019, pokazał wyraźnie jak trudną pracę wykonała i że ta droga jest właściwa. Jest doskonałym przykładem dla wielu młodych kobiet, który potwierdza, że najlepszą inwestycją - jest inwestycja w siebie.

ROBERT KROOL
CEO Lifeskills Foundation
Image is not available

Miałam przyjemność współpracować z Ewą Wilmanowicz przy kilku projektach, min. podczas eventu dla kadry menedżerskiej czy też przy okazji kolejnej odsłony Biznesowego Poranka z WSAIB. Za każdym razem potwiedzam niezwykły profesjonalizm, merytoryczność oraz przygotowanie ze strony Ewy. Współpraca z Ewą to sama przyjemność.

Magdalena Juchniewicz
Menedźer zespołu sprzedaży i akademickiego biura karier WSAiB
Image is not available

Ewa, jako przedstawicielka młodszej generacji Mówczyń profesjonalnych w ujmujący sposób podejmuje się śmiałych tez dotyczących wiarygodności, autentyczności i reputacji liderów w świecie biznesu. Jej otwartość, inna perspektywa i ciekawe zestawienie punktu widzenia dają do myślenia. Warto posłuchać!

Zbigniew Kowalski
Dyrektor programowy Festiwalu Inspiracji
previous arrow
next arrow
Slider